KöpingKlart

Magazin24

Kontaktinformation

Växel: 0221-209 10 (alla dagar 08-21)
Besöksadress: Stora gatan 12, 731 30 Köping (mån-fre 08-17)

Utebliven tidning?
Prolog Tidningsdistribution:
Reklamera via webben

Redaktion

E-post för tips, pressmeddelanden med mera: redaktion@magazin24.se

Chefredaktör
Björn Blomgren
070-508 95 22, bjorn@magazin24.se

Journalist
Michaela Ericzén
076-899 76 21, michaela@magazin24.se

Journalist
Dennis Johansson Strömberg 
070 508 95 61, dennis@magazin24.se

Annonsering

FÖRETAGSANNONSER

Utgivningsplan »

Mediasäljare
Jens Lekström
070-508 91 13, jens@magazin24.se

Mediasäljare
Mats Malmberg
070-508 42 72, mats@magazin24.se

Mediasäljare
Roger Burström
070-243 18 19, roger@magazin24.se

-----

FAMILJEANNONSER

Kundtjänst 0221-209 10, kundtjanst@magazin24.se

VD och Ansvarig utgivare
Henrik Hansson
070-651 29 72, henrik@magazin24.se

Ekonomi
Per Ståhl
070-508 95 54, per@magazin24.se

Grafisk produktion/IT
Anders Täpp
072-402 75 71‬, anders@magazin24.se

Earton Media AB
Stora gatan 12
731 30 Köping
Tel 0221-209 10

E-post till företaget Earton Media AB (fakturafrågor): info@magazin24.se

Magazin24 är en reklamfinansierad regional tidning som ges ut som dagstidning på internet och som papperstidning 3-4 gånger i månaden – gratis till alla hushåll i Köping, Arboga, Kungsör och Hallstahammar.

Läs Magazin24 papperstidning direkt i mobilen eller i datorn!

NÄSTA NUMMER: 26 april

Det enda vi vet är att vi ingenting vet

Jimmy Bladh skriver om filosofer, kunskap och corona.

Farbror i Corona-tider

Harry Holm skriver om ålder, coronaviruset och ryktesspridning.

Covid-19 – vad det kan innebära

Jan Kallberg skriver om ändrade beteenden, lokal handel och långsiktiga konsekvenser.

Att leva – här och nu

Ewa Nilsson skriver om rädsla, virus och immunförsvar.

Magazin24s regionala lunchguide.
Dagens rätt, menyer, priser och öppettider.