KöpingMöjligtvis lätta regnskurar

Magazin24

Kontaktinformation

Växel: 0221-209 10 (alla dagar 08-21)
Besöksadress: Stora gatan 12, 731 30 Köping (mån-fre 08-17)

Utebliven tidning?
Prolog Tidningsdistribution:
Reklamera via webben

Redaktionen

E-post för tips, pressmeddelanden med mera: redaktion@magazin24.se

Chefredaktör
Björn Blomgren
070-508 95 22, bjorn@magazin24.se

Journalist
Michaela Ericzén
076-899 76 21, michaela@magazin24.se

Journalist
Dennis Johansson Strömberg 
070 508 95 61, dennis@magazin24.se

Annonsavdelningen

Klicka här för prisinformation!

Mediasäljare
Trond Sverkmo
070-508 81 33, trond@magazin24.se

Mediasäljare
Mats Malmberg
070-508 42 72, mats@magazin24.se

Mediasäljare
Roger Burström
070-243 18 19, roger@magazin24.se

-----

Familjeannonser
Kundtjänst 0221-209 10, kundtjanst@magazin24.se

VD och Ansvarig utgivare
Henrik Hansson
070-651 29 72, henrik@magazin24.se

Ekonomi
Per Ståhl
070-508 95 54, per@magazin24.se

Grafisk produktion/IT
Anders Täpp
072-402 75 71‬, anders@magazin24.se

Earton Media AB
Stora gatan 12
731 30 Köping
Tel 0221-209 10

E-post till företaget Earton Media AB (fakturafrågor): info@magazin24.se

Magazin24 är en reklamfinansierad regional tidning som ges ut som dagstidning på internet och som papperstidning varje vecka – gratis till alla företag och hushåll i Köping, Arboga och Kungsör. Två gånger i månaden distribueras även tidningen till alla hushåll och företag i Hallstahammar, Kolbäck, Surahammar, Fellingsbro och Kvicksund/Tumbo.

Läs Magazin24 papperstidning direkt i mobilen eller i datorn!

Maktlösheten i Sverige

Harry Holm skriver om medborgarens möjligheter att påverka.

Om efterrätter och vita bilar

Susanne Linde skriver om konsten att njuta av livet.

Vi gick för guld men tog ett brons

KFF-tränaren Armin Suljic summerar årets fotbollssäsong.

Chips och streamingtjänster – Egyptens gräshoppor

Jimmy Bladh skriver om beslutsångest och I-landsproblem.

Magazin24s regionala lunchguide.
Dagens rätt, menyer, priser och öppettider.