Köping11°Mulet

Magazin24

Kontaktinformation

Växel: 0221-209 10 (alla dagar 08-21)
Besöksadress: Stora gatan 12, 731 30 Köping (mån-fre 08-17)

Utebliven tidning?
Prolog Tidningsdistribution:
Reklamera via webben

Redaktion

E-post för tips, pressmeddelanden med mera: redaktion@magazin24.se

Chefredaktör
Björn Blomgren
070-508 95 22, bjorn@magazin24.se

Journalist
Michaela Ericzén
076-899 76 21, michaela@magazin24.se

Journalist
David Eriksson 
070-508 95 61, david@magazin24.se

Annonsering

FÖRETAGSANNONSER

Utgivningsplan »

Mediasäljare

Jens Lekström
070-508 91 13, jens@magazin24.se

Mats Malmberg
070-508 42 72, mats@magazin24.se

Roger Burström
070-243 18 19, roger@magazin24.se

Trond Sverkmo
‭070-508 81 33‬, trond@magazin24.se

-----

FAMILJEANNONSER

Kundtjänst 0221-209 10, kundtjanst@magazin24.se

VD och Ansvarig utgivare
Henrik Hansson
070-651 29 72, henrik@magazin24.se

Ekonomi
Per Ståhl
070-508 95 54, per@magazin24.se

Grafisk produktion/IT
Anders Täpp
072-402 75 71‬, anders@magazin24.se

Earton Media AB
Stora gatan 12
731 30 Köping
Tel 0221-209 10

E-post till företaget Earton Media AB (fakturafrågor): info@magazin24.se

Magazin24 är en reklamfinansierad regional tidning som ges ut som dagstidning på internet och som papperstidning 3-4 gånger i månaden – gratis till alla hushåll i Köping, Arboga, Kungsör och Hallstahammar.

Läs Magazin24 papperstidning direkt i mobilen eller i datorn!

Mälaren, en vik i Östersjön (nästan i alla fall)

Carl Olov Persson skriver om kryssningar, Kungsör och klimatsmarta lösningar.

Fler på Nysan 2020

Harry Holm skriver om sommarstugor, gammal schlager och utedass.

Kultur och natur som kur

Rebecka Marklund skriver om populism, skogsskydd och välmående.

Sunt förnuft i vården

Harry Holm skriver om rotfyllning, saltbrist och den svenska vårdapparaten.

Magazin24s regionala lunchguide.
Dagens rätt, menyer, priser och öppettider.